Ekspertiz Kime Denir? Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Nasıl Alınır?

Ekspertiz Kime Denir? Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Nasıl Alınır?

Bugün taşımacılık sektörünün en önemli faktörlerinden biri olan ücretsiz ekspertiz hizmeti hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Ekspertiz, taşımacılı sektöründe işin uzmanıdır diyebiliriz. Taşımacılık sürecinin her adımında profesyonel bilgiye sahip, tecrübesi ile sancılı taşımacılık sürecini kolaylaştıran uzmanlara verilen addır. Ekspertiz hizmeti de bu uzmanların firmaların bünyesinde vermiş oldukları rehberlik hizmetine denir.

Ekspertiz Neler Yapar?

Evden eve nakliyat ya da diğer taşıma işlerinde ekspertizin görevleri şu şekildedir;

  • Müşteri ile ilk etapta taşınacak eşyaların kapasitesini ve ona göre araç temini sağlamak
  • Gidilecek en kullanışlı güzergahı belirlemek.
  • Paketleme ve diğer taşıma işleyişlerini sıraya koymak ve olası bir kargaşanın önüne geçmek.
  • Müşteriye taşımacılık sürecinde iletişim kurarak, koordineli bir taşımacılık işlemi gerçekleştirmek.
  • Eşyaların taşınması için gereken iş gücünü ayarlamak.

Ekspertiz Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Bu hizmeti çoğu kaliteli nakliyat firması ücretsiz olarak sağlamaktadır. Ekşioğlu Nakliyat olarak bu hizmeti zaten yıllardır müşterilerimize ücretsiz olarak sağlamaktayız. Evden eve taşıma, ofis  taşıma ya da diğer taşımacılık işlerinde otomatik olarak müşterilerimize ekspertiz hizmeti tamamen ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz ilk defa taşıma işlemi gerçekleştiriyor olsalar bile hiç bir adımda zorlanmadan bu süreci kolayca atlatabilmektedirler.

Çoğu firma ücretsiz ekspertiz adı altında işten anlamayan kişiler tarafından bu hizmeti almaktadırlar. Bu durumda olası mali kayıplara ya da taşıma sürecinin sekteye uğraması sorunları ile karşılaşmaktadırlar. Bu nedenle her zaman dediğimiz gibi taşımacılık işi tecrübe ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Bu hizmeti firmamız tarafından ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Ekşioğlu Nakliyat’ın Ücretsiz Ekspertizlerine Güvenebilir miyiz?

Firmamız yaklaşık 35 yıldır, İstanbul ve ilçeleri başta olmak üzere bütün ülkeye nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bu tür işlerde tecrübe en önemli faktör olduğundan dolayı, bizde sadece işi bilen ve profesyonel yaklaşan insanlar ile çalışmaktayız. Çalışanlarımız ekspertizlerden, yük taşıyan elemanlara kadar hepsi özenle seçilmiş, yıllarını bu sektöre vermiş tecrübeli bireylerden oluşmaktadır.

Ekspertizlerimiz tamamen müşteri odaklı ve daha uyguna, daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışırlar. Bu çabaları mutlu müşterilerimizin yüzlerine yansıdığı için bütün uzmanlarımıza güvenimiz tamdır. Sizde benzersiz bir taşımacılık hizmeti almak için hemen iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilir ve ilk fiyat teklifinizi alabilirsiniz. Ayrıca sormak istediğiniz bütün sorulara memnuniyetle cevap vermeyi kendimize borç biliriz.

0/5 (0 Reviews)
social position

Bu gönderiyi paylaş