Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma

Genel olarak kiracıların yaşadığı taşınma olaylarında güvenilir evden eve nakliyat firması bulmak her zaman olmamaktadır. Eşyalarınızı güvenle verebileceğiniz nakliyat şirketleri az sayıda olduğu gibi eşyalara zarar vermeden taşımasını bilen profesyonel ve deneyimli firmalarda aynı şekilde fazla değildir. Eşyaların özenle korunabilmesi, taşınırken zarar görmemesi, hızlı ve güvenli taşınması herkes için çok önemlidir. Bu noktada eşyaların sahibine de sorumluluklar düştüğü gibi seçeceği nakliyat şirketine de dikkat etmesi gerekmektedir. Referanslı, olumlu yorumlu ve sektörde uzun yıllar hizmet veren Ekşioğlu nakliyat, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye kaliteli taşımacılık hizmeti vermektedir. Nakliyat ve evden eve eşya taşıma sektörünün adresi 45 yıldır Ekşioğlu olarak bilindiğini de hatırlatalım.

Eşyalarınızı emanet edeceğiniz evden eve nakliyat şirketiyle hala tanışmadınız mı? En güvenilir evden eve nakliyat şirketi olarak diğer şirketlerden farkımızı güven konusunu esas aldığımız olarak farkımızı konuşturuyoruz. Güvenilir bir evden eve nakliyat hizmeti için sizin yanınızdayız. Özel eşyalarınızı daha çok koruyabilmemiz açısından bize birkaç gün öncesinden haber vermeniz yeterli olacaktır. Böylece özel eşyalarınıza karşı çok daha dikkatli oluruz. Gündelik yaşantınızı etkilemeden sizin evden eve nakliye işleminizi tamamlayabiliriz. Eşyalarınızın paketlenmesinden düzenlenmesine ve yerleştirmesine gibi birçok aşamada sizlere yardımcı oluyoruz. Özenli ve dikkatli bir şekilde düzenlediğimiz eşyalarınızı işinin ehli elemanlarımızla beraber dört dörtlük bir şekilde asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde nakliyat aracımıza taşıyoruz.

Nakliyat aracımıza taşıdıktan sonra da aracımızın kapılarını kapatmak için sizi bekliyoruz. Sizin onayınızla evden eve nakliyat aracımızı kapatıp yeni adresinize gidildiğinde de kapıları sizin onayınızla açıyoruz. Dolayısıyla eşyalarınızın çalınması gibi bir durum asla söz konusu olmuyor. Güvenilirlik bizim için esas olduğundan dolayı eşyalarınıza gözümüz gibi bakarak yeni adresinize taşıyoruz. Asansörlü taşıma sistemimizi kolay kurulumu ile yeni evinizin balkonuna ya da yeni binanın dış cephesine kolay bir şekilde kuruyoruz. En güvenli evden eve taşımacılık şekli olan asansörlü taşıma hizmetimizle özenle düzenlemesini ve paketlenmesini yaptığımız eşyalarınızı yeni dairenize taşıyoruz. Güvenilir bir ev taşıma hizmeti her zaman dört dörtlük bir hizmet vermeyi gerektirir.

İşte tam da bu noktada diğer evden eve nakliyat şirketlerinden ayrılıyoruz. Taşınma işleminizi de eşyalarınızı yeni dairenize taşımakla bitmiş olarak görmüyoruz. Orada da eşyalarınızı size teslim etmekle kalmıyoruz. Taşınması ve yerleştirilmesi zor olan eşyalarınızın yerlerini değiştirmenizde de size yardımcı oluyoruz. Eğer sizler de en güvenli nakliyat şirketi hangisi? Hangi şirketle çalışmalıyız? Bu ve bunun gibi sorularla karışan düşüncelerinizi net bir hale getirmek isterseniz, bizlerle iletişim kurarak koşulları konuşmanız yeterli olacaktır. Eşyalarınızı en güvenilir ve en sağlıklı şekilde yeni adresinize taşımak ve taşındıktan sonra da sizlere yardım etmek için çalışıyoruz. İşimizi büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Kaliteli bir hizmet almak için kaliteli ve güvenilir bir nakliyat şirketiyle tanışın! Kendilerini düşünürken sizi hiçbir şekilde ihmal etmeyen nakliyat şirketiniz olarak sizinle çalışmak için bekliyoruz.

Eşya Taşımadan Önce Yapılması Gerekenler

Eşyaların zarar görmemesi için taşınırken planlı taşınmak her zaman daha sağlıklıdır. Bu yüzden eşya taşınmadan önce yapılması gerekenler bulunmaktadır. Bu konuda eşyalarınızı taşımadan 2 hafta önce nakliyatçı firma ile anlaşmalısınız. En geç son 1 hafta öncesinde ise eşyaların paketlenmesini gerçekleştirmelisiniz. Bununla beraber son birkaç gün öncesinde ise yeni evinizin zeminini temizleyerek taşınma sonrası temizlik işinizi hafifletmiş olacaksınız. Planlı bir şekilde taşınmak sağlıklı olduğu gibi daha güvenli, hızlı ve kolay gerçekleşecektir. Aksi halde işini son gününe bırakanlar sadece nakliyatçı firmaların işini zorlaştırmıyor, aceleye getirdikleri için ayrıca strese giriyorlar.

Şayet paketleme ve taşıma işini profesyonel taşımacılık firmalara emanet etmek isterseniz, güvenebileceğiniz en iyi firmalardan bir tanesi olan Ekşioğlu taşımacılık, 45 yıldan fazladır bu taşımacılığın en iyi adreslerinden bir tanesidir. Eşyaların paketlenmesi ile beraber asansörlü nakliyat ile hızlı bir şekilde eşya taşıma işlemini gerçekleştiren Ekşioğlu nakliyat, müşteri odaklı kaliteli hizmet veren nadir firmalardan bir tanesidir.

 

Evden Eve ve Şehirden Şehre Nakliyat

Eşya taşımacılık işlemleri şehir içerisinde evden eve gerçekleştiği zaman daha uygun fiyata ve hızlı bir şekilde gerçekleşse de, özellikle memurların yaşadığı şehirden şehre nakliyat işi maliyetli fakat önem verilmesi gereken bir iştir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta seçilecek olan nakliyat firması olurken, bu konuda deneyimli ve köklü hizmeti ile müşterilerine profesyonel hizmet sunan Ekşioğlu şirketi uygun fiyata yüksek kalite hizmeti vermektedir.

Taşımacılık işleminde eşyalara zarar verilmeden yüksek katlardan eşya taşınmasını sağlamak ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini isterseniz asansörlü taşıma işlemini gerçekleştirmelisiniz. Güvenilir ev taşıma hizmeti sunan Ekşioğlu nakliyat firması bu konuda en iyi hizmeti sunarken, profesyonel ekibi ile hızlı ve garantili hizmetini yıllardan beridir İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de gerçekleştirmektedir. Sadece eşyaları eve koyarak parasını alanlardan değil, eşyaları yeni evinize taşıdıktan sonra eşyaların yerlerinin değişmesinde de kaliteli hizmetini sunan Ekşioğlu firması, müşteri memnuniyetine ve müşterilerine önem vererek hizmet sunduğunu hatırlatalım.

 

0/5 (0 Reviews)