Evden Eve Nakliyat Nedir? Nasıl Yapılır?

Evden Eve Nakliyat Nedir? Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat nedir? evden eve nakliyat nasıl yapılır? taşınma ihtiyacının en önemli ihtiyaçlar arasında olması nedeniyle milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiren bir konudur. Evde eve nakliyat başlangıcından itibaren operasyonel çözümler gerektiren, profesyonel bir şirket ve ekip tarafından yürütülmesi gereken işlemler bütünü olarak değerlendirilmelidir. Bir evden taşınmak isteyenler için şehirlerarası evden eve nakliyat veya şehir içi evden eve nakliyat ihtiyacı doğabilmektedir. Mesafenin uzunluğu belirleyici faktör olarak ön planda olduğundan dolayı evden eve nakliyat için en önemli verilerden birini oluşturmaktadır. Eski evden yeni eve taşınırken eşyaların taşınmasıyla alakalı olarak herhangi bir stres yaşamamak adına profesyonel ihtiyaç oluşmaktadır. Evden eve nakliyat için Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat firması planlamadan, bütçeye uygun taşımacılık sistemlerine kadar her aşamada profesyonellikle sizlere çözümler sunar.

Evde eve nakliyat işlemlerinde değer kayıpları, hasar gibi durumların yaşanmamasına yönelik olarak işlem süreci 7 işlemle gerçekleştirilmektedir. Demonte işlemi, eşya paketlemesi, eşyaların araca yerleştirilmesi, yeni adrese taşınması ve eşyaların yeni adreste montajlanması evden eve nakliyat nasıl yapılır? sorusunun özetle yanıtını oluşturmaktadır. Tüm bu işlemlerin yapılması aşamasında teknik personelin yetkinliği ve firmanın belgeli olarak nakliyatı evler arası gerçekleştirmesi gerekmektedir. Nakliyatın yapılacağı ev 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ya da 5+1 gibi daha büyük evler olabilir. Her evden eve taşıma hizmeti farklı bir talebi içerdiğinden dolayı doğru planlama sonrasında nakliyat işlemlerinin başlatılması firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

1.Demonte İşlemi

Evden eve nakliyat için taşınacak oda sayısı kadar eşyanın demonte edilmesi gerekmektedir. Demonte işlemlerinde mobilyaların hiçbir şekilde hasar almaması nakliyatın başlangıcından itibaren sürecin işleyişine de büyük bir katkı sağlamaktadır. Maddi açıdan değeri yüksek olan mobilyaların demonte edilmesi için teknik açıdan bilgili ekibimiz mobilyaları parçalar halinde ayırarak hiçbir eksik olmadan nakliyatın gerçekleştirilebilmesini sağlarlar.

2.Eşyaların Paketlenmesi

Eşyaların paketlemesi için yeterli sayıda ve kaliteli malzeme kullanılması eşyaların üst üste binmemesi, kırılgan eşyaların diğer eşyalardan ayrı tutulması, belirli eşya sınıflandırılması yapılması için önemlidir. Paketleme aşamasında büyük bir hassasiyetle yaklaşan şirketimiz bu aşamada personellerinin kalitesiyle birleşen adımları tamamlayarak paketleme işlemi yapmaktadır. Taşıma esnasında açılmayacak şekilde oldukça güvenli şekilde paketleme uzman eller tarafından gerçekleştirilir. Araç içerisinde hiçbir hasar almadan hedef adresinize ulaşabilmeleri için her eşya özel olarak paketlenmektedir.

3.Araca Yükleme

Araç içerisine yükleme işleminin hızlı ve aynı zamanda doğru bir paketleme sistemiyle yapılabilmesi evden eve nakliyat sürecinde en etkili özellikler arasında yer almaktadır. Araca yükleme yapılırken doğru bir strateji izlemek indirme aşamasını kolaylaştıracağı gibi eşyaların paket içerisinde koruma altında bulunabilmelerini de beraberinde getirmektedir. Araca yükleme için yeterli sayıda teknik personele sahip olmamız sayesinde sürecin hızlı bir şekilde işlemesini sağlayacak kadar profesyonel çalışma standartlarımız mevcuttur. Evden eve nakliyat yaparken araca yükleme için evinizin bulunduğu kat sayısına göre fiyatlama yapılmaktadır.

4.Taşıma Süreci

Taşıma süreci evden eve nakliyat yaparken doğru planlanarak gerçekleştirilmesi gereken önemli bir aşamadır. Araç filomuzun hem eşyaları taşımak için yeterli olması hem de yetkin şoförler tarafından eşyalara taşıma sürecinde zarar gelmemesine yönelik dikkatli bir sürüş gerçekleştirilmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat işlemleri uzun bir KM mesafesi oluşturduğundan dolayı kat edilecek mesafeye göre doğru nakliye aracı tarafımızca seçilmektedir. Şehir için evden eve nakliyat için de taşıma süreci trafik, mesafe farkı gibi durumlardan kaynaklı araç filosunda nakliye işlemi için yeterliliğe sahip olacak şekilde yer almalıdır. Taşıma sürecinde kırılma ve dökülme gibi sorunlar yaşatmadan evde eve nakliyat sürecini tamamlıyoruz.

5.Eşyaların Yeni Adrese İndirilmesi

Evden eve nakliyat işleminde işlemin son aşamalarından biri olarak eşyaların yeni taşınmakta olduğunuz eve indirilmesi önemlidir. Nakliyatın başarılı şekilde sonlandırılabilmesinde kategorize edilmiş olan sınıflara göre ayrılmış olan eşyalar paketli olarak indirilmektedir. Doğru bir yerleşim profesyonel nakliye ekibimiz tarafından yapıldığından dolayı yeni evinize yerleşmek daha hızlı hale gelmektedir. İndirme aşamasında tıpkı yükleme aşamasında olduğu gibi büyük bir titizlikle işlem yapılır.

6.Montaj

Montaj aşamasına geçildiğinde eşyalar paketlerinden çıkarılmış ve kuruluma hazır halde bulunmaktadırlar. Demonte işlemlerinde görev alan teknik personellerimiz aynı şekilde montaj aşamasında tekrar parçaları birleştirerek sizlerin taşınma işlemleri sonrasında eşyalarla uğraşma sürecinizi zaman kazancı olarak sağlamaktadırlar. Mobilyaların montaj işlemleri dikkatli bir şekilde yapılması gerektiğinden dolayı kolaylıkla tamamlanabilir olan süreç içerisinde herhangi bir sorun yaşamadan yeni evinizde yerleşmiş olursunuz. Mobilyalara zarar gelmeden evden eve nakliyat montaj işlemleri her ürün grubu için yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat firması için doğru adresiniz olan firmamız, evden eve nakliyat alanında oldukça aktif bir çalışma sürecine sahip olarak hizmet vermektedir. Nakliye ihtiyacınızın ortaya çıktığı andan itibaren firma yetkinliğiyle kaliteli bir sürecin başlangıcını oluşturan dönemden itibaren evinizi taşıyabilirsiniz. Firma seçiminin doğru yapılması tüm bu aşamaların tamamlanabilmesi için doğru bir seçenek olacağı gibi maliyet açısından da en iyi fırsatları oluşturmaktadır. Evden eve nakliye sürecine dikkat etmeyen firmaları seçtiğiniz durumlarda hem zaman hem de maliyet açısından sorunlarla karşılaşabilmek mümkün hale gelebilmektedir.

Nakliyat firmanız olarak uzman ekibimiz, uzun yıllar boyunca süregelen profesyonel standartlarımızla birlikte her işleminizi kolaylıkla gerçekleştirmeye yönelik çalışmalarımızı sunuyoruz. Evde eve nakliyat firması olarak nakliye ihtiyacınıza göre sigortalı işlemler yapabilmenin yanı sıra ekspertiz hizmetimiz de mevcuttur. İstanbul evden eve nakliyat için her ilçede mevcut olan taşıma adımlarını tamamlayabilmekteyiz. Kısa süre içerisinde planlama yapılarak detaylı şekilde işlem gerçekleştirebilme olanaklarıyla birlikte başlangıcından tamamlanmasına kadar nakliyat için gerekli olan tüm yetkinliğe sahip firmayız.

 

0/5 (0 Reviews)
social position

Bu gönderiyi paylaş