Hizmetlerimiz

İnternetten Bize Ulaşın

İnternet kullanımı her sektörü hızla değiştirmekte ve geliştirmektedir. Artık bir çok işimizi iki tıkla halledebildiğimiz gibi ı bulmak ve firmalar hakkında bir çok bilgiye ulaşabiliyoruz. Ancak internette yararlı bilgilerin yanında birçok sektörde olduğu gibi Ev taşima firmaları içinde bilgi kirliliği hat safhadadır. İnternetten taşimacılık t firması araştırırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta var. Özellikle büyük şehirlerin dışındaki diğer şehirlerde internetten araştırma yaparken karşılaşacağımız firmaların büyük çoğunluğu o şehrin firmaları olmuyor. o yüzden bölgenin ismini başına örnek istanbul taşimacılık firmalari diye aratirsaniz daha iyi sonuçlar alirsiniz bize ulaşabilirsiniz.

www.eksioglunakliyat.com.tr

 Evden Eve

Nakliye firmalari sektöründe yıllardır Ekşioğlu olarak hizmet vermiş bulunmaktayız. Diğer Ekşioğlu firmalarında olmayan en önemli şey olan herşeyi zamanında ve düzenli titiz bir şekilde sıraya koyarak çalımaktır;bu sayede öncülüğümüzü koruyoruz. Bizimle iletişime geçince konutunuza eksperi gönderip eşya hacmine eşya türlerine bakıyoruz buradaki amaç ise;eşyalarınız için uygun paketleme,taşınma için uygun araç boyutu ve çalışacak personel sayısına karar verebilmektir; sizinde görüşlerinizi alarak eksperimiz fiyat belirliyor ve notlar alıyor. Anlaşma sağladıktan sonra sözleşme yapıp; eşyalarınızı sigortalıyoruz,kararlaştırılan gün ve zaman diliminde taşınma işleminizi titizlikle yapıyoruz. Ekşioğlu işinde sağlam referansları profesyonel çalışan kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetinizdedir. Sizleride referanslarımız ve seçkin müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

 Depolama

İsteğiniz karşısında size ait olan özel ürün ve eşyalarınızı saklamaya yardımcı olarak ve sigortalı rutubetten uzak,güvenli bir depolama hizmeti sunmaktayız. Sigorta güvencesi ile sunduğumuz bu hizmetimizde sizde gönül rahatlığı ile bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ürünleriniz sizden teslim alındığı andan ve tekrar size teslim edilinceye kadar ki sure zarfında sigorta güvencesi altında ana depomuzda güvenli bir şekilde saklanır.

0/5 (0 Reviews)