Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat

Şehirler arası nakliyat

 Şehirler arası Evden Eve Nakliyat

Şehrin içerisinde başka bir muhite taşınarak gerçekleştirilen şehirler arası nakliyat işlemi, kaliteli firmalar ile anlaşılmadığında eşyaların zarar görme olasılığı fazladır. Amatör firmalar eşyalara önem vermediği gibi taşırken duvar ve kapılara da vurarak hem eşyalara hem de eve zarar vermektedir. Şehir içerisinde kaliteli ve güvenilir olmasının yanı sıra uygun fiyata evden eve taşımacılık hizmeti almak isterseniz Ekşioğlu nakliyat firması 40 yıldan fazladır İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmetine devam etmektedir.

Bir çok insan yeni bir iş fırsatı, istek üzerine yada tayin için bulundukları şehirden çok daha uzak şehirlere evden eve nakliyat yapmaktadırlar. Nedeni ne olursa olsun, uzun mesafelere taşınmak kolay değildir. Şehirler arası taşınmak demek planlı hareket ve yüksek ihtimal bir ile taşınmak demektir. Taşima firmalari ı seçme süreci ve planlama sürecini detaylı olarak belirlemeniz taşınmanın stresini en aza indirecektir.

 Şehirler arası Nakliye Firması

Şehirlerarası evden eve nakliyat yaparken bazı eşyalarınızı paketlemeniz uzun mesafe taşımalarda masrafları bir nebze azaltacaktır. Değerli eşyalarınızı muhakkak kendiniz toplayın ve paketleyin. Şehirlerarası taşınırken nakliye firmanız ile sözleşme yapın sözleşmede dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta var bunlar… Sözleşmede firmanın kaşesi muhakkak olmalı. Eğer kaşe mevcut değil ise firma yetkilisi ile sözleşme yaparken T.C. Kimlik numarasının sözleşmede olmasına özen gösterin. Sözleşmede gelecek aracın plakasını belirtmeniz önemlidir. Böylece taşınma günü sizin taşınacağınız şehre giden başka bir firmaya işi devredemez. Eşyanın yeni şehre teslim tarihini belirtin ve gecikmeleri belirli cezai yaptırımlara bağlayın. Sözleşmeye bir eşya listesini ekleyerek firma yetkilisine imzalatın. Böylece olası eşya kayıplarını ispatlama imkanınız olacaktır. Eşya listesi için

 Şehirler arası Nakliyat

İlerarası evden eve nakliyat konusunda uzman olan taşıma firması kurumsal nakliye yapan firmalar türlü hileler yapan firmaların çoğunlukla hile taktikleri şehirlerarası nakliyat hilesi yaparak önce içi boş bir kamyon göndererek sizin eşyanızı alıp şehirlerarası nakliyatla giden kurumsal olmıyan uygun fiyata 5 eşya üst üste bindirip taşıma yapan firmalar oldukça fazladır o yüzden türkiye genelide masarfına iş yapan ve malyeti düşük kurumsal olmiıyan kurmsal görnümlü firmalara dikkat edin.

Kurumsal bir yapıya sahip olan firmamiz geniş tirlarla şehirler arasi ev taşima yapmakta uygun fiyata kaliteli bir taşima istiyen müşteriler bize ulaşin.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT FİYATLARI

NAKLİYAT FİYATLARI NASIL BELİRLENİYOR 

Firma olarak fiyatları belirli bir standartta tutmaktayız bunun en büyük nedeni şehirler arası her mesafenin farklı olması nedeni ile fiyatlarda değişkenlik yaratması. Bu nedenlerden ötürü fiyatlar taşınacak olan mesafe ve eşyanın kapladığı alan ile araç seçimine bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.  Bu unsurlar ile beraber Nakliyat fiyatları belirlemek için en önemli olan 3 değişen aşağıda gösterilmiştir;

  • MESAFE

 Eşyaların taşınacağı mesafeye bağlı olarak fiyatlarda değişkenlik gösterilebilir ve bu unsur fiyatı doğrudan etkilemektedir.

  • TAŞINACAK YÜK

Müşterilerimizin taşınmasını istediği ürünlerin sayısı ve kaplayacağı alana göre belirlenen araç modeli de fiyatları etkilemektedir.

  • EK HİZMETLER

Ek hizmetler birçok firma tarafından sunulan gizlerini müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için birçok ek hizmetimiz mevcuttur.  Bunlardan en çok sık Tercih edilen asansörlü taşıma hizmetidir.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYATTA UYGUN FİYAT NEDİR?

   Şehirler arası nakliyat en uygun fiyat için sizlere gerekli her türlü yardımı yapan firmamız taşınacak eşya yoğunluğuna bağlı olarak gerekli minimum fiyatı sizler için oluşturmaktadır.  Bunlar ile beraber sizler için özel tahsis edilen araç ve İstediğiniz tüm hizmetleri gerekli tüm indirimler sizleri özel olarak sağlanarak uygun fiyat iyi hizmet yüksek kaliteyi her zaman sizlere sunmaktayız.

   Birçok firma çok uygun fiyatlar vererek hizmetlerden kızmakta Bu da taşıma sırasında müşterilerinin eşyalarına zarara sebep olabilmektedir.  o yüzden alacağınız tüm uygun fiyatlar için yapılacak hizmetlerin karşılığını öğrenmeniz ve eşyalarınızın alacağı zararlara binaen daha iyi fiyat daha iyi hizmet için bizlere ulaşarak uygun fiyatlar ile profesyonel hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

NAKLİYAT FİYATLARI İÇİNDE GARANTİ VE SİGORTA DAHİL Mİ?

Firmamız yıllardan süregelen taşıma hizmetini en uzman ekibi ve profesyonel hizmet şeklinde sağlamasından ötürü bugüne kadar taşıdığı birçok mesken içinde çok nadir sorunlara rastlanmıştır. Bu yüzden herhangi ek garanti ve sigorta alımına ihtiyaç duyulmadığı belirtilebilir ancak sizlere sunulan fiyatlar içerisinde herhangi bir garanti veya sigorta yer almamaktadır.

NAKLİYAT EK HİZMET ÜCRETLERİ NEDİR?

Taşıma için yapılabilecek olan birçok ilk hizmet mevcuttur.  Bunlar içerisinde özel paketleme, tamamen paketleme, özel yerleştirme ve asansörlü nakliyat ek hizmetlerden bazılarıdır. Bu hizmetler belirli ücretlere tabi olup sizlere sunulacak olan son fiyata eklenmektedir.

NAKLİYAT ÜCRETLERİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK

Sizlerde Nakliyat ücretleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan tüm soruları sorabilmek için web sitemiz üzerinde yer alan iletişim adreslerinden bizlere ulaşarak birçok işleminizi ve sorunuzun cevabını net bir şekilde alabilirsiniz.  Yıllardan süregelen taşıma depolama ve nakliyat alanında uzman ekibimiz ile sizlere her daim hizmet etmeye hazırız. 

Firmamızı tercih ederek birçok konuda rahata ermekle kalmayacak eşyalarınıza gözümüz gibi baktığımızdan emin olabilirsiniz. 

 

Şehirler Arası Nakliyat Ücreti Nedir?

Nakliyat ücreti firmalar tarafından herhangi bir Meskenden Alınmam taşınması istenilen ürünlerin istenilen meskene götürülmesi için yapılan tüm işlemlere karşılık olarak alınan hizmet bedelidir. Bu hizmet bedeli içinde birçok unsur mevcuttur. Bunlar paketleme, taşıma, sigorta ve garanti bedelleri olarak bir kısmı sayılabilir.

Ücretler Neden Farklılık Gösteriyor?

Firma olarak birçok farklı hizmetler sunmaktayız. Müşterilerimiz tamamen isteklerine göre ek hizmetler alarak aldıkları göre ek ücretlendirme yansıtılan bilmektedir. Bunlardan en çok tercih edilen asansörlü nakliyat hizmetini tercih ederek farklı fiyatları kabul ederek daha hızlı hizmet almak istemektedirler. Ek olarak daha birçok hizmet sunarak müşterilerimizin isteklerini her daim yerine getirmeye çabalamaya devam etmekteyiz.

Şehirler Arası taşıma Ücreti Neleri Kapsamaktadır?

Şehirler arası ev taşıma ücretleri birçok hizmeti kapsamakla beraber sizlere en iyi kalitede taşıma hizmeti sunabilmek için en uygun fiyat yüksek hizmet prensibi ilerleyen firmamız sizlerden alınan ücretler arasında bulunan hizmetler şöyledir: 

  • PAKETLEME
  • TAŞIMA
  • YERLEŞTİRME
  • EKSİK VEYA KIRILMAYA KARŞI GARANTİ

Şehirler Arası Nakliyat Taşıma Ücreti Nasıl Hesaplanır?

Müşterilerimiz ev taşıma öncesinde çokça araştırılan bir konu olarak karşımıza çıkan ücret hesaplama konusuna bu yazımızda detaylı olarak bahsedeceğiz. Ev taşıma ücret hesaplama için birçok unsur dikkate alınarak gerekli hesaplamalar sonrasında ortaya çıkan bir fiyattır.  Şehirlerarası ev taşıma ücreti için öncelikli olarak müşterilerimizin dikkate alması gereken taşıma yapılacak olan mesafenin uzunluğu fiyata en direk etki eden unsurlardan biridir. Bununla beraber taşınacak ürün miktarlarına göre ayarlanacak araçlar da fiyatları etkilemektedir. Bunlar ile beraber müşterilerimiz ek hizmetlerden yararlanarak fiyatlarda değişkenlik yaratabilmektedir. Özel paketleme, tam kurulum, tam toplama ve asansörlü araç ile yapılan nakliyat hizmetlerinden yararlanmak isterse ek olarak fiyatlar yansıtılmaktadır.

Şehirler Arasında Sigorta ve Garanti Ücretli Midir?

Firma olarak yapılacak işlemler de müşterilerimizin eşyalarını en güvenilir şekilde taşımak için büyük çaba göstermekteyiz. Yapılan binlerce taşımada çok da nadir olsa bazı sorunlar yaşandığı gözlemlenmektedir. Müşterilerimiz tüm eşyalarının maddi olarak değerlerinin kaybolmaması için gerekli sigorta seçenekleri ile yaşanacak tüm sorunlarda maddi kayıpların hepsi karşılanmaktadır.  Firma olarak çok nadir yaşanan bu durum için sigorta gerek duyulmadığı belirtmek isteriz yıllardan beri profesyonel olarak yaptığımız bu işte sizlerin de eşyalarını özenle taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Detaylı Eşya Taşıma Ücretleri Hakkında Bilgi Nereden Alabilirim?

Firmamız uzman ekibi ve profesyonel olarak yıllardan yaptığı taşıma hizmetinden bu kalite de bir taşıma işlemi için web sitemiz üzerinde yer alan iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak daha detaylı fiyatlandırma bilgisi alabilir ve birçok konuda istediğiniz sorunun cevabını alabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için  her daim gelişmeye ve sizlerden alınan geri dönütler ile değişmeye devam etmekteyiz. 

0/5 (0 Reviews)