Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat

Şehirler arası nakliyat

 Şehirler arası Evden Eve Nakliyat

Şehrin içerisinde başka bir muhite taşınarak gerçekleştirilen şehirler arası nakliyat işlemi, kaliteli firmalar ile anlaşılmadığında eşyaların zarar görme olasılığı fazladır. Amatör firmalar eşyalara önem vermediği gibi taşırken duvar ve kapılara da vurarak hem eşyalara hem de eve zarar vermektedir. Şehir içerisinde kaliteli ve güvenilir olmasının yanı sıra uygun fiyata evden eve taşımacılık hizmeti almak isterseniz Ekşioğlu nakliyat firması 40 yıldan fazladır İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmetine devam etmektedir.

Bir çok insan yeni bir iş fırsatı, istek üzerine yada tayin için bulundukları şehirden çok daha uzak şehirlere evden eve nakliyat yapmaktadırlar. Nedeni ne olursa olsun, uzun mesafelere taşınmak kolay değildir. Şehirler arası taşınmak demek planlı hareket ve yüksek ihtimal bir ile taşınmak demektir. Taşima firmalari ı seçme süreci ve planlama sürecini detaylı olarak belirlemeniz taşınmanın stresini en aza indirecektir.

 Şehirler arası Nakliye Firması

Şehirlerarası evden eve nakliyat yaparken bazı eşyalarınızı paketlemeniz uzun mesafe taşımalarda masrafları bir nebze azaltacaktır. Değerli eşyalarınızı muhakkak kendiniz toplayın ve paketleyin. Şehirlerarası taşınırken nakliye firmanız ile sözleşme yapın sözleşmede dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta var bunlar… Sözleşmede firmanın kaşesi muhakkak olmalı. Eğer kaşe mevcut değil ise firma yetkilisi ile sözleşme yaparken T.C. Kimlik numarasının sözleşmede olmasına özen gösterin. Sözleşmede gelecek aracın plakasını belirtmeniz önemlidir. Böylece taşınma günü sizin taşınacağınız şehre giden başka bir firmaya işi devredemez. Eşyanın yeni şehre teslim tarihini belirtin ve gecikmeleri belirli cezai yaptırımlara bağlayın. Sözleşmeye bir eşya listesini ekleyerek firma yetkilisine imzalatın. Böylece olası eşya kayıplarını ispatlama imkanınız olacaktır. Eşya listesi için

 Şehirler arası Nakliyat

İlerarası evden eve nakliyat konusunda uzman olan taşıma firması kurumsal nakliye yapan firmalar türlü hileler yapan firmaların çoğunlukla hile taktikleri şehirlerarası nakliyat hilesi yaparak önce içi boş bir kamyon göndererek sizin eşyanızı alıp şehirlerarası nakliyatla giden kurumsal olmıyan uygun fiyata 5 eşya üst üste bindirip taşıma yapan firmalar oldukça fazladır o yüzden türkiye genelide masarfına iş yapan ve malyeti düşük kurumsal olmiıyan kurmsal görnümlü firmalara dikkat edin.

Kurumsal bir yapıya sahip olan firmamiz geniş tirlarla şehirler arasi ev taşima yapmakta uygun fiyata kaliteli bir taşima istiyen müşteriler bize ulaşin