Hakkımızda

Hakkımızda
Ekşioğlu Firmasi olarak yarım asırı aşkın bir tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu duymaktayız.
81 il ve ilçede nakliyecilik sektöründe önde gelmekteyiz.
Yalnızca taşımacılık sektörü faliyetimiz dışında eşya depolama,paketleme ve ev taşıma sektöründe de faliyatlerimiz aktif haldedir.
Biz Ekşioğlu olarak a dan z ye herşeyi karşılayan tek nakliyat fimasıyız.
Sizlere profesyonel kadromuz ve güler yüzlü hizmet alayışı ile bütçenize uygun olarak nakliye veya taşımacılık ihtyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmayı borç biliriz.
Bizimle Türkiye’nin her yerinden  eşya depolama hizmeti için iletişime geçiniz…

 

 Kısaca Biz

Ekşioğlu firmamız İstanbul merkezli olmak üzere tüm Türkiye’ye hizzmet sunmaktadır.
1968’den  beri var olan  ve son yıllarda inşaat sektöründe adını zirveye yazdırmış olan Karadenizli Kardeşler’ce günümüze getirilmiş olan bir firmadır.
Geniş araç filomuz ve depolama alanlarımız  ile sizlere hizmet için varız.
Önemli olan dogru firmayla taşınmak her zaman bir adım önde olursunuz.
İstanbul Ev Taşıma Firmaları

Kalite
Dürüstlük
Güven
Saygı
Müşteri Odaklılık
Kararlılık
Sonuç Odaklılık
Yenilikçilik
Farklılık
Ekip Çalışması
Sürekli Gelişim
———— önemli olan dogru firmayla taşınmak her zaman bir adım önde olursunuz.

İstanbul ev taşima firmaları Ekşioğlu olarak; 81 il ve ilçelerinde hizmet veren kaliteli güvenilir bir firmayız. Biz yıllarca tek bir müşterimizi ile mağdur olmamıştır. Referanslarımızda bunun en gerçekçi kanıtıdır. Hedefimiz ise çeşitli bahaneler ile müşteri kaybetmek değil müşteri kazanmaktır.Türkiye’nin neresinde olursanız olun,tüm taşımacılık ve nakliye firmalari işlerinizde en iyi ve en kaliteli hizmeti bizden alabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmet almak için kapı kapı gezmenize gerek yok artık. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzağız. Tüm taşımacılık ve işlerinizde sıkıntılarınızı, sıkıntısız çözen tek firma olarak şehirler arası nakliyat’ta da sizi yalnız bırakmıyoruz. Bizimle iletişime geçin ve taşınmadaki rahatlığın keyfini çıkarın.

0/5 (0 Reviews)