Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı, adından da anlayacağınız üzere parça parça taşınan, birden fazla eşyanın şehirlerarası ya da şehir içerisinde taşınmasına denmektedir. Parça eşya taşımacılık nedir diye sorarsanız, aynı araç içerisinde birden fazla eşya sahibinin eşyalarının bulunduğu araca ve o aracın aynı güzergâh üzerinde bulunan müşterilerine parça parça şeklinde taşımasını sağlamasına denmektedir. Normal eşya taşıma işlemine göre çok daha uygun fiyat olan parça eşya taşımacılıkta sadece birden fazla eşya sahibinin eşyaları büyük tır ya da kamyonda bulunma durumu vardır. İşinde uzman firmalar eşyaları karıştırmadığı gibi zamanında ve en iyi şekilde teslim ederken, amatör firmalar ise eşyaların karışmasına neden olurken, ayrıca zarar görmesini de sağlamaktadır.

Bu durumda Ekşioğlu nakliyat olarak parça eşya taşıma sırasında hiçbir eşyayı karıştırmadığımız gibi en iyi şekilde müşterilerimize ulaştırmaktayız. Birden fazla eşyanın bulunduğu kaliteli ve yüksek hacimli aracımız ile şehirlerarası ya da şehir içerisine rahatlıkla taşımacılık hizmetini vermekteyiz. Eşyaların hiçbirisinin karışmadığı gibi zarar görmeden eşyaları alıyor ve müşterilerimizin istediği yere aynı şekilde zarar vermeden bırakıyoruz. Birçok firmaya göre çok uygun fiyatlar sunan Ekşioğlu firması, yüksek kalitede uygun fiyat politikasını izlemektedir. Müşteri merkezli çalışan Ekşioğlu, her yıl giderek gelişiyor ve daha fazla müşterisine ulaşıyor.

 

Parça Eşya Nasıl Taşınır?

Eşya taşımacılıkta bir başka boyut olan parça eşya taşımacılık hizmeti, eşyaları tek bir araçta parça parça farklı eşyalar ile doldurarak, istenile yerlere aynı güzergâhta olan evlere, ofislere ya da belirtilen mekânlara teslim etmektedir. Parça eşya nasıl taşınır ya da nasıl yapılır diye merak ediyorsanız kısaca açıklayalım. Bir güzergâh üzerine gidecek olan eşyalar tek bir araca sırasıyla en son kime ulaşacaksa en arkaya, ilk kime ulaşacaksa en öne istiflenecek şekilde araca yüklenir. Liste hazırlanır ve karışmaması için bölme ya da farklı uygulamalar uygulanır. Daha sonra gidilecek yerlerde sırasıyla eşyalar bırakılırken, parça eşya taşıma uygulaması gerçekleşmiş olur. Eşya taşımacılığın, parça eşya taşımacılıktan farkı nedir diyorsanız, sadece uygun fiyat olması değil, ayrıca bir aracı birden fazla kişi kullanmaktadır. Bundan dolayı ücret çok daha ucuz olmaktadır. Riski ise, kalitesiz ve amatör firmalar ile çalışırsanız eşyaların kaybolma ve zarar görme riski artmasıdır.

 

Şehir içinde ve Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı özellikle büyük şehirlerde gerçekleşirken, uygun fiyata taşımacılık isteyenler ve eşyası az olanlar için birebirdir. Şehir içinde ve şehirlerarası parça eşya taşımacılığı gerçekleşirken tek bir güzergâha göre belirlenir ve buna göre taşımacılık işlemleri gerçekleşir. Ancak bunun için en uygun firma Ekşioğlu nakliyat olurken, itina ile eşyaları taşıyor, zarar görmemesini sağlıyor, parça eşya taşıması gerçekleşirken hiçbir şekilde karıştırmadan eksiksiz bir şekilde müşterilerine aynı şekilde göndermektedir. Bu yüzden 40 yıldan fazladır Ekşioğlu ilk tercihler arasındadır.

İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı

Nakliye firmalarından yardım alarak taşınma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler için bu firmaların sunmakta olduğu taşımacılık hizmetleri biraz yüksek fiyatlı gelebilmektedir. Ancak bu gibi durumlarda daha uygun olan fiyatlar ile eşya taşımacılık hizmetleri almak isteyen kişiler için de alternatifler yer almaktadır. Kişiler parça eşya taşımacılığı ile uygun fiyatlı nakliye hizmetleri alabilmektedirler. Böylelikle de çok daha uygun olan bir fiyat ile evden eve taşınma işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Bu hizmetleri her nakliye firması vermemektedir. Veren nakliye firmalarından bir tanesi de bizler olarak kişilerin oldukça uygun olan fiyatlar eşliğinde güvenilir olan bir şekilde eşya taşıma işlemlerini gerçekleştirebilmelerini sağlıyoruz. Bizlerde bu hizmetleri alan müşterilerimiz oldukça uygun fiyatlar eşliğinde böylesine kaliteli bir hizmet alabildiklerinden dolayı da bizlerden en iyi şekilde memnun kalmaktadırlar.

En uygun fiyatlar ile Parça Eşya Taşımacılığı hizmetlerini almak isteyen kişiler içi bizler parça eşya taşımacılık hizmetlerini veriyoruz. Büyük bir nakliye aracı içerisinde üç ya da dört kişinin eşyalarını alarak götürülmesi gerekmekte olan yerlere ulaştırıyoruz. Kişilerin böylesine uygun olan hizmet karşılığında akıllarında en ufak bir soru işaretine dahi yer vermelerine de gerek olmamaktadır. Çünkü taşımacılık esnasında bizler ile birlikte çalışarak taşınma işlemlerini gerçekleştiren müşterilerimiz eşyaları karışmamakta ya da başlarına herhangi olumsuz bir durum gelmemektedir.

Olası durumlar karşısında kişilerin eşyaları taşımacılık hizmetleri verilmeden önce her biri ayrı ayrı sigortalanıyor olduğundan dolayı da müşterilerimizin eşyalarına herhangi bir zarar gelmesi halinde müşterilerimizin bu zararlarını firmaları olarak karşılıyoruz. Böylelikle de müşterilerimiz içleri son derecede rahat olan bir şekilde bizlerden bu taşımacılık hizmetlerini uygun fiyatlar eliğinde alarak hem oldukça hızlı bir şekilde taşınabilmekte hem de bunu yaparken de bütçelerini koruyabilmektedirler.

Şehiriçi Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Eğer kişilerin eşyaları az ise ya da çok daha uygun olan fiyatlar eşliğinde nakliye hizmetleri almak istiyorlar ise parça eşya taşımacılığı hizmetlerinden yararlanarak taşınma işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Birden fazla kişilerin eşyalarının aynı nakliye aracı içerisinde taşınmakta olduğu bu taşımacılık hizmetleri oldukça ekonomik olması sayesinde bir hayli de tercih edilmektedir. Bu gibi durumlar sadece burada da sunulmuş olacaktır.

0/5 (0 Reviews)