Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Günümüzde artık herkes rahatlıkla bireysel ofisler açabildiği gibi işini büyütenler ise daha iyi ofislere taşınarak ofis taşıma hizmetinden yararlanmaktadır. Ofislerin taşımasında gerçekleşen taşımacılıkta en önemli nokta eşyaların zarar gelmemesi olurken, seçeceğiniz nakliyat şirketleri bu konuda büyük rol oynamaktadır. Ofislerin taşıması zor olduğu kadar itina ile yapılması gereken bir iştir. Son zamanlarda birçok kişi ofis ya da büro tarzında yerler açarken, eşya taşıma işlemi gerçekleştirmekte ve eşyalarının da zarar gelmemesini istemektedir. Bu noktada Ekşioğlu nakliyat yılların birikim ve tecrübesi ile beraber yardımcı olurken, istediğiniz yerden eşyaları alır ve istediğiniz yere taşımaktadır. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet veren Ekşioğlu nakliyat, müşteri merkezli çalışmakta ve müşterilerinin memnuniyetine önem vermektedir. Bundan dolayı 40 yıldan fazladır işlerini en iyi şekilde yapan nadir nakliyat firmalarından bir tanesidir.

En İyi Ofis Taşımacılık Nasıl Olmalı?

Ofis taşıma işlemi gerçekleşirken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. Bunlardan en önemlisi planlı taşınmanın yapılmasıdır. Aksi halde son güne bırakılması, paketlenmesi gerekenlerin paketlenmemesi gibi durumlar hem taşıyıcıya hem de eşya sahibine ayrı stres verirken bir yandan fazla yoracaktır. Bundan dolayı en iyi ofis taşımacılık nasıl olmalı sorusunun cevabına gelecek olursak, taşımadan evvel kolileri ve paketlenecekleri paketleyip etiketlendirmek olacaktır. Bu sayede neyin nerede olduğunu daha iyi anlayacak ve yeni ofisinize geçerken hemen düzeni kurabileceksiniz. Ayrıca yeni ofisinizi önceden temizlemeniz daha iyi olacaktır. Bununla beraber güvenilir ve kaliteli ofis taşıma işini yapacak nakliyat firması ile görüşmeniz, eşyalarınıza zarar gelmeden hızlı ve güvenle taşınabilmesini sağlayacaktır.

Bu konuda onlarca yıllık deneyime sahip Evden eve nakliyat , müşterilerine özel asansörlü nakliyat hizmeti dâhil sunmaktadır. Hizmetinde kalite sınırı tanımayan Ekşioğlu firmamızda göreceğiniz üzere profesyonel ekiplerden oluşurken, güncel teknolojik cihazlarımızla beraber paketlemediklerinizi özenle paketliyor, en iyi hizmeti sunuyoruz. Yeni ofisinize geçerken eşyalarınızın yerlerini istediğiniz gibi yerleştiriyor ve taşırken yüksek katlı bir yere taşındığınız zaman asansörlü taşımacılığımız ile hızlı, kaliteli ve kolay hizmetimizi sunuyoruz. Bu yüzden 40 yıldan fazladır Ekşioğlu nakliyat firması tercih edilmektedir.

Ofis Taşıma Kampanyaları

Ofis ya da bürolarınızı taşırken dikkat edeceğiniz hususlar sadece taşınmadan önce yapacaklarınız değil, seçeceğiniz nakliyat firmasının da önemli olduğunu vurgulamıştık. Kalitenin yanı sıra uygun fiyatlı firma bulmak zor olsa da Ekşioğlu nakliyat firması bu konuda yüksek kaliteye uygun fiyat sunan nadir firmalardan bir tanesidir. Öyle ki Ekşioğlu olarak bütün müşterilerimize özel olarak 2018 yılına özel olarak ofis, büro, fabrika ya da banka taşımacılığı yapmak isteyenlere özel olarak %15 indirim fırsatı sunmaktayız. Sadece ofis taşımacılığında değil, ofis yenilemesinde de bu imkânı sunuyor, müşterilerimize uygun fiyata yüksek kalite fırsatı sunuyor. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)