Evden Eve Nakliyat Rehberi

Evden Eve Nakliyat Rehberi

Ev taşımacılığı çoğu zaman stresli geçer. Hatta sırf bu stresi yaşamamak için evini taşımak istemesine rağmen taşınmayan ev sahipleri bulunmakta. Çoğu kişinin bu stresli süreci yaşamasının temel sebebi daha önce tecrübe edinmemeleri ya da yanlış insanlarla bu süreci yaşamalarından kaynaklanmaktadır.

Şimdi sizlere rehberlik etmesi açısından ev taşınma sürecinde yapmanız gerekenleri sıralayacağız. Aşağıda verdiğimiz adımları uyguladığınız da aslında ev taşıma sürecinin doğru bir şekilde yapıldığı takdirde o kadar da korkulacak bir şey olmadığını anlayacaksınız.

 1. Evinizi Taşımaya Tam Karar Verin
  Neden böyle bir madde koyduk? Çünkü çoğu insan gerçekte evini taşımak istemediği ya da istemediği bir yere taşınacağı için bunun stresini yaşar bu da sonra ki süreçlerde hata yapmanıza sebep olur. Evinizi taşımak istiyor musunuz? sorusuna net bir şekilde cevap verin.
 2. Mutlaka Tecrübeli Bir Nakliyat Firması İle Çalışın!
  2. maddemiz çok büyük önem taşımakta. Çünkü İstanbul evden eve nakliyat hizmetini veren yüzlerce firma var. Çoğu firma işi bitireyim paramı alayım şeklinde bakar. Taşıdığı eşyaya sadece eşya olarak bakar. Bu nedenle en az 30 yıl tecrübeli nakliyat firmaları ile anlaşın. Ekşioğlu Nakliyat 35 yıllık tecrübesiyle bu konuda size çözüm ortağı olabilir. Ayrıca en büyük sloganımız olan “eşya değil, değer taşıyoruz” sözü de bu sürece nasıl baktığımız hakkında sizi fikir sahibi yapabilir.
 3. Sigortalı Nakliyattan Faydalanın
  Çalıştığınız firma ne kadar tecrübeli olursa olsun ufak tefek kazalar yine de yaşanabilir. Bu nedenle sigortalı nakliyat hizmeti veren firmalar ile çalışın. Ekşioğlu Nakliyat bu hizmeti ücretsiz olarak vermektedir. Bu şekilde oluşabilecek bütün maddi zararların önüne geçilmiş olur. 
 4. Firmanın size taşımacılık sürecinde rehberlik etmesini isteyin!
  Yine Ekşioğlu gibi saygın nakliyat firmaları ücretsiz expertiz/uzman sayesinde taşımacılık sürecinde ev sahiplerine ilk aşamadan son aşamaya kadar rehberlik eder. Eşyaların nasıl yükleneceği ya da nasıl paketleneceğinden tutun, ev taşınırken kullanılacak yol güzergahına  kadar herşeyi sizin yerinize düşünüp uygular. Ücretsiz expertiz hizmetinden mutlaka faydalanın

Bu 4 adımı doğru bir şekilde uyguladığınızda stresi en aza indirmiş olacaksınız. Ev taşımanın doğru kişilerle çalışınca gayet kolay bir şekilde gerçekleştiğini göreceksiniz. İstanbul da ev taşımacılığı konusunda bir numaralı çözüm ortağınız Ekşioğlu mutlu günler diler.

 

0/5 (0 Reviews)
social position

Bu gönderiyi paylaş