İstanbul Şehir İçi Nakliyat

   İstanbul Şehir İçi Nakliyat,istanbul ev taşıma şehir içi nakliye taşımacılık işlemleri yapıyoruz

İstanbul Şehir İçi Nakliyat

     İstanbul Şehir İçi Nakliyat

İstanbul şehir içi nakliyat İstanbul’un tüm ilçelerine tecrübeli kadrosu ve sigortalı taşımacılık hizmeti ile güvenilir bir şehir içi nakliye sağlamaktadır. Evden eve nakliyat, parça eşya, ofis ve büro taşımacılığının yanında asansörlü nakliyat hizmetleri ile eşyalarınızı hızlı bir şekilde taşımaktadır.

Sürekli taşınmak durumunda kalanlar, yeni ev alanlar ve yeni ofis açan insanlar için büyük kolaylık sağlayan şehir içi nakliyat, en uygun fiyat garantisini sizlere sunmaktadır.

İstanbul Şehir İçi Nakliye Nasıl Yapılır?

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında ikamet edenler ev eşyalarını ya da daha ağır yükleri taşımak için Ekşioğlu alışanlarımız taşınacak eşyaların özelliklerini belirlemek üzere adresiniz yönlendirilir. Bu doğrultuda taşınacak yükün ağırlığına ve hacmine göre araç sınıfı belirlenerek taşınma tarihinde adresinize gönderilir.

  • Evinizde ya da ofis gibi mekanlarda bulunan küçük eşyalarınıza zarar vermeden taşımak üzere tüm kırılacak eşya ve mutfak malzemeleri karton kolilere yerleştirilerek titizlikle paketlenir. Özel ambalaj malzemeleri kullanılarak hijyen koşulları altında eşyaları taşımaya hazırlıyoruz.
  • Usta marangozlarımız yaşam alanında ki mobilyaları demonte ederek tek tek ambalajlar ve numaralandırma ile karışması önlenir. Yeni taşınacak alana monte işlemlerini de gerçekleştiren çalışanlarımız bu mobilyaları köşebend, köpük ve mukavva kartonlarla ambalajlayarak taşımaya hazırlar.
  • Yanlış ambalajlanmadan dolayı hasar alan dijital eşyalarınız gerektiği gibi ambalaj yapılarak zarar görmesi engellenir.
  • Giysileriniz kırışmadan mini portatif gardroplar ile İstanbul şehir içi nakliyat tarafından titizlikle taşınır.
  • Koltuk ve diğer eşyaların ambalaj işlemi de hijyen koşullarına uyarak hazır hale getirilmektedir. Özellikle geri dönüşümü olmayan zararları önlemek adına özel ambalajlama hizmetimiz ile sizlere en iyi şehir içi nakliyat hizmetini sağlıyoruz.

Çalışan personellerimiz hazırlık aşamasında paketleme ve taşıma aşamasında özel olarak yetiştirdiği elemanları ile şehir içi nakliyat İstanbul hizmetini kusursuz şekilde gerçekleştirmektedir.

Sigortalı ev taşıma ile İstanbul’da nakliye hizmeti veren İstanbul şehir içi nakliyat, 50 yıllık iş tecrübesi ile eşyalarınızı en iyi ve en hızlı şekilde istediğiniz adrese taşımaktadır.

0/5 (0 Reviews)
social position

Bu gönderiyi paylaş