Taşımacılıkta Paketleme İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Taşımacılıkta Paketleme İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Genellikle müşterilerimizin en çok sorduğu sorulardan biridir. Bu soruya genel olarak ambalajlama ve paketleme detaylarından bahsederek  bilinçli müşteriler yaratıyoruz.

Taşımacılık Ekşioğlu Nakliyat Firması olarak Taşımacılık ve Nakliyat sürecinde eşyaların zarar görmemesi için profesyonel ve uygun paketleme malzemeleri kullanılmaktadır. Eşyalarda meydana gelebilecek risklerin önlenmesi adına  kullanılan malzeme ve paketleme teknikleri de çok önemlidir. Taşımacılık Ekşioğlu Firmamız hem kendi değerlerini, hem de müşteri memnuniyeti açısından eşyaların darbe sonucu çizilmesi, kırılması ya da zarar görmesi durumunun yaşanmaması adına en iyi şekilde ambalajlama ve paketleme yaparak gerekli özeni göstermektedir.

Sürekli gelişen teknoloji ve imkanlarla birlikte en kaliteli yöntem ve teknikler kullanılmaktadır. eşyaların boyutuna göre ambalajlama teknikleriyle, paketleme malzemeleri farklılık göstermektedir. Örnek verecek  olursak elektronik eşyalar da yada kırılabilecek küçük eşyalarda, beyaz eşya  ve mobilyalarda aynı teknik paketleme kullanılmaz. Bu alanda profesyonel ve uzman ekiplerle çalışılması da bir o kadar evden eve  taşımacılıkta önemlidir. Ekşioğlu Firması olarak yeterli donanıma sahip uzman ekiple çalışmaktayız. Çünkü müşteri değerlerine önem veren bir firmayız.  Bununla birlikte Taşımacılık öncesi malzemelerin uygun olarak paketlenip taşımaya hazır hale getirildikten sonra nakliye süreci başlamalıdır. Onun haricinde doğru yapılmayan paketleme ile yapılan taşımacılıkta eşyaların çizilmesi ya da kırılması durumlarında oluşacak maddi ve manevi zararlar görülebilmektedir.

mobilya paketleme

Mobilya Paketleme

Ekşioğlu Firması Evden Eve nakliyat ta mobilya taşıma süreci önemlidir. Oturma grupları, kanepeler, koltuklar , yemek  masası, yatak odası grubu, vestiyer ve dolaplar Bir evde boyut ve kütle olarak geniş yer kaplayan eşyadır. Evden eve taşıma esnasında Ekşioğlu Firması olarak uzman marangoz ekibi ile paketleme ve ambalajlama öncesi eşyalar tek tek demonte  edilerek taşımaya uygun hale getirilmelidir. Yapılan doğru paketleme ile eşyaların zarar görme riskleri azalacaktır. Evden eve taşıma sonrasında eşyaların tekrar montajı aynı özenle yapılmaktadır.

Beyaz Eşya paketleme

Beyaz eşya grubunda yapılacak ambalajlama ve paketlemede en önemli detay ağırlık olarak yüksek özellikte koruyucu ambalaj malzemeleri kullanılmasıdır. Tabi ki beyaz eşyada da uzman ekipler tarafından paketleme yapılmaktadır. Bu eşyalar kütle olarak ağır oldukları içinde taşıma esnasında birden fazla kişi tarafından taşınarak çökme, çizilme vb. risklerin yaşanmasına engel olunmaktadır.

beyaz eşya taşıma işlemi

0/5 (0 Reviews)
social position

Bu gönderiyi paylaş